Toodetest lähemalt

Meie „Kodu Varakamber“ on tõeline kodumaiste toodete varalaegas. Meilt võib leida väga erinevaid tooteid nii lastele, täiskasvanutele kui ka lemmikloomadele. Oleme oma tootevaliku seadnud nii, et leida saab suveniiridest voodipesuni – oleme kogu pere varakamber, mida peaks aeg-ajalt külastama. Meie kamber sisaldab ainult kodumaiseid ja looduslähedasi tooteid, mis on tervislikud ja inimsõbralikud.

Kadakast valmistatud meened on meeldivad ja hinnatud kingitused, aga ka mõnusad enda kodus kasutamiseks.  Leiate vajaliku toote meie valikust kindlasti, samas on alati võimalik tellida ja valmistame just teile vajaliku!

Kudumid on pehmed ja soojad – südamega kootud! Iga toode on ainulaadne ja kordumatu. Kootud tooteid on meie neljajalgsetele sõpradelegi – tule ja tutvu! 

Materjalina kasutame ainult sertifitseeritud ja tõestatud kvaliteediga linast kangast. See annab tarbijale kindlustunde ja tagab ilma kemikaalideta töödeldud algmaterjali. Linane on olnud läbi aegade hinnatud voodipesu materjal. Seda just tema unikaalsuse ja ainulaadsete omaduste poolest: laseb hingata ning on nahasõbralik. Eriti suvel on linane voodipesu asendamatu – ta ei aja higistama ning on meeldivalt jahe ning siidjalt sile. Kosutava une annab looduslik, allergiavaba ja antistaatiline linane voodipesukomplekt kõigile selle kasutajatele. Linane on inimese organismile kõige omasem ja sõbralikum materjal: kõik, mis on organismile kasulik, lastakse läbi, kahjulik aga peetakse kinni. Suure imamisvõime ja ebemeid mittejätva struktuuriga linane on nahal mõnusalt jahe ja näeb luksuslik välja. Materjal on eriti vastupidav ja hästi tugev. Sile pealispind ei tõmba mustust ligi ega aja ka ebemeid. Linane peab hästi vastu valgusele ja ei pleegi peaaegu üldse.

Komplekte on tikitud ja pitsiga kaunistatuid. Samas leiate ka lihtsama igapäevakasutamiseks. Tulge ja uurige ning leidke endale sobiv! Teretulnud on soovid ja ettepanekud.

 

Mõeldud on ka kõige väiksematele – lastele. Nemad leiavad siit oma kallitele nukkudel voodipesukomplektid-padjad